GİZLİLİK POLİTİKASI

June 06, 2018

Griceviz Zihinsel Gelişim Oyunları Platformunu kullandığınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sunmak için gizliliğin öneminin farkındayız. Bu doküman sizlerden istenilen/edinilen bilgilerin nasıl toplandığı, kullanıldığı ve kullanılacağı ile ilgili bilgi sunmaktadır.

Uygulamayı üye veya misafir olarak kullanmaya başlarken sizden isminiz, doğum tarihiniz, mesleğiniz, öğrenim durumunuz, cinsiyetiniz gibi bilgiler talep edilmektedir. Facebook ile giriş yaptığınız takdirde girilen bilgilerin doğru ve güvenilir olduğu kabul edilmektedir.

İstenen ve toplanan bilgiler sizlere daha doğru istatistik sonuçlar sunmak için kullanılmaktadır. Uygulama daha fazla bilgi sunabilmek için zaman içinde başka bilgiler de talep edebilir.

Griceviz Zihinsel Gelişim Oyunları Platformunu kullandığınızda, gerçek konumunuz hakkında bilgiler toplanabilir ve bunlar işlenebilir. Konum belirlemek için, IP adresi ve GPS’in yanı sıra yakındaki cihazlar, Kablosuz erişim noktaları ve baz istasyonları hakkında bize bilgi sağlayabilecek diğer sensör verileri gibi çeşitli teknolojileri de kullanabilir.

Ödeme sayfasında talep edilen bilgiler doğru ve tam ödeme ve faturalandırma işlemi için kullanılmaktadır. Kullanıcı istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmekle yükümlüdür. Kredi kartı bilgileriniz gibi kişisel bilgiler başka hiçbir amaçla kullanılmayacaktır.

İsteğiniz zaman kişisel hesabınıza erişebilir ve onu düzenleyebilir, veya kişisel bilgileriniz ve gizlilik tercihlerizi değiştirebilirsiniz. Fatura veya teslimat gibi bilgilerin doğru, tam veya güncellenmiş olmadığını fark ettiğinizde bu durumu düzeltmeniz gerekmektedir. Yanlış, hatalı veya tarihi geçmiş bilgiler verdiğinizde kayıt işleminiz duraksayabilir ve sunduğumuz raporlar geçerliliğini yitirebilir.

Kişisel verileriniz pazarlama gibi bir nedenle üçüncü gruplarla paylaşılmaz. Platform; ödeme, iş ortaklıkları, genel istatiski veriler nedenleriyle kişisel bilgilerinizi kullanabilir.

Gizlilik Politikası platforma güncellemeler geldikçe önceden kullanıcılara herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, kullanıcının platformu her ziyaret edişinde politikayı yeniden gözden geçirmesi önerilmektedir. Bu belge, en son 1 Şubat 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Gizlilik Politikası veya platform uygulamalarıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz:

Adres: ODTÜ Teknokent ODTÜ-Halıcı Yazılımevi Üniversiteler Mah. 06800 Çankaya/Ankara
E-posta: bilgi@halici.com.tr

Share it